Ajax Matt White / Gold Revo
Ajax Matt White / Gold Revo
AKCIJE
AKCIJE
OPIS
OPIS
SKU: DFSU910001-WHIT
Naočale za sunce s zaobljenim završetkom. Vibrirajte na vlastitoj frekvenciji s ovim oversized D.Franklin dizajnom. Dizajnirane za stil s karakterom.
Okvir ima bjelkast završetak i blago zakrivljen estetski izgled. Ima žute leće i naš prepoznatljivi emblem sa strane sljepoočnica. Uniformna širina leće od 131 mm i prednji okvir od 147 mm spojeni su s 135 mm sljepoočnicom.
Djelomično izrađene s izdržljivim TR90 prednjim dijelom i zrcalnom REVO tehnologijom. Ultraljubičasta zaštita UV 400 kat. 2.
ZNAČAJKE
ZNAČAJKE
| Kategorija | 2 |
| UV Zaštita | 400 |
| Prednja strana | TR90 |
| Most | TR90 |
| Sljepoočnice | TR90 |
| Leće | PC |
| Visina leće | 51mm |
| Širina leće | 131mm |
| Širina prednje strane | 147mm |
| Duljina sljepoočnica | 135mm |
| REVO | Da |
| Polarizirane | Ne |
VODIČ ZA NJEGU
VODIČ ZA NJEGU
Nadamo se da ćete s novim naočalama doživjeti milijune iskustava i istražiti mjesta koja ne možete ni zamisliti. Vrlo je važno brinuti se o njima kako bi vam dugo trajale.
Za čišćenje naočala preporučujemo korištenje neutralnog sapuna i vode. Za sušenje koristite mekanu, čistu krpu. Izbjegavajte sušenje leća abrazivnom krpom.
Za čišći završetak preporučujemo korištenje našeg Seta za njegu sunčanih naočala. Nanesite na svaku površinu leće i obrišite mekom krpom dok ne bude potpuno čista.
-
DOSTAVA
-
PROMJENE I POVRATI
-
METODE PLAČANJA

