America Round Amber / G15
America Round Amber / G15
AKCIJE
AKCIJE
OPIS
OPIS
SKU: DFKSUN0523-0800-UNI
Naočale s izuzetno laganim okvirom i modernim dizajnom. Ovo je America Round Amber / G15 model. Dizajn koji se ističe svojim dvostrukim mostom, elegancijom i kvalitetom svojih materijala. Sada s ovim poboljšanjima:
- Prednja strana u TR90 koja pruža veliku čvrstoću i fleksibilnost.
- Polarizirani leće
- Acetat sljepoočnice, lakši i otporniji materijal
- Jači, lakši, fleksibilniji i s izvanrednom izdržljivošću
- Sljepoočnice s zakrivljenim krajevima za bolju prilagodbu
- Zaštita UV400 kat. 3
- Uniseks model
ZNAČAJKE
ZNAČAJKE
| Category | 3 |
| UV Protection | 400 |
| Front | TR90 |
| Bridge | TR90 |
| Temples | Acetate |
| Lenses | Polarized |
| Lens Height | 47mm |
| Lens Width | 54mm |
| Front Width | 139mm |
| Bridge Width | 19mm |
| Temple Length | 145mm |
VODIČ ZA NJEGU
VODIČ ZA NJEGU
Nadamo se da ćete s novim naočalama doživjeti milijune iskustava i istražiti mjesta koja ne možete ni zamisliti. Vrlo je važno brinuti se o njima kako bi vam dugo trajale.
Za čišćenje naočala preporučujemo korištenje neutralnog sapuna i vode. Za sušenje koristite mekanu, čistu krpu. Izbjegavajte sušenje leća abrazivnom krpom.
Za čišći završetak preporučujemo korištenje našeg Seta za njegu sunčanih naočala. Nanesite na svaku površinu leće i obrišite mekom krpom dok ne bude potpuno čista.
-
DOSTAVA
-
PROMJENE I POVRATI
-
METODE PLAČANJA

