Infinity Matt Black / Blue Revo
Infinity Matt Black / Blue Revo
AKCIJE
AKCIJE
OPIS
OPIS
SKU: DFSU152010-BLUE
Naše sunčane naočale s vlastitom definicijom. Stvaramo i jačamo inovativnu estetiku s pravokutnim modelom ikoničnog identiteta. Beskrajni detalji okvira i gornjeg okvira pozivaju vas da otkrijete jedinstvenost svakog stila. Uniseks dizajn bez granica s kojim možete preliti autentičnost svog duha.
Plave polikarbonatne leće i mat crni obrubi definiraju bit njegovih karakteristika. Sadrži naše prepoznatljive D.Franklin detalje: logo ugraviran na prednjoj lijevoj i desnoj strani te naš grb na oba stuba. Sa širinom leće od 140 mm i prednjim okvirom od 144 mm, ove naočale naglašavaju značajke svakog lica. Bočni stubovi su dugi 149 mm i izrađeni su od hipoalergenih i otpornih materijala.
Izrađene su od TR90 prednje strane, laganog materijala koji pruža otpornost na udarce. Također sadrže zrcalne REVO leće i UV 400 kat. 3 ultraljubičastu zaštitu.
ZNAČAJKE
ZNAČAJKE
| Kategorija | 3 |
| UV Zaštita | 400 |
| Prednja strana | TR90 |
| Most | TR90 |
| Uši | Celulozni Propionat |
| Leće | Otpornik Polikarbonat |
| Visina leće | 50mm |
| Širina leće | 140mm |
| Širina prednje strane | 144mm |
| Duljina ušiju | 149mm |
VODIČ ZA NJEGU
VODIČ ZA NJEGU
Nadamo se da ćete s novim naočalama doživjeti milijune iskustava i istražiti mjesta koja ne možete ni zamisliti. Vrlo je važno brinuti se o njima kako bi vam dugo trajale.
Za čišćenje naočala preporučujemo korištenje neutralnog sapuna i vode. Za sušenje koristite mekanu, čistu krpu. Izbjegavajte sušenje leća abrazivnom krpom.
Za čišći završetak preporučujemo korištenje našeg Seta za njegu sunčanih naočala. Nanesite na svaku površinu leće i obrišite mekom krpom dok ne bude potpuno čista.
-
DOSTAVA
-
PROMJENE I POVRATI
-
METODE PLAČANJA

