Memphis Tort / Brown
Memphis Tort / Brown
AKCIJE
AKCIJE
OPIS
OPIS
SKU: DFSU967001-TORT
Memphis u Tortu je retro inspirirana silueta ažurirana čistim, modernim linijama. Završena s potpisom D.Franklin, uključujući logo ugraviran na ručkama i amblem na leći.
Izrađena s laganim TR90 okvirom i TR + nehrđajući čelik ručkama, nude udobno, sigurno pristajanje za svakodnevno nošenje. Dovršena sa standardnim lećama, UV400 zaštitom i kategorijom 3 filtracijom za svijetle, sunčane uvjete.
ZNAČAJKE
ZNAČAJKE
| Kategorija | 3 |
| UV Zaštita | 400 |
| Prednja strana | TR90 |
| Most | TR90 |
| Uši | TR+Nehrđajući čelik |
| Leće | PC |
| Visina leće | 45mm |
| Širina leće | 51mm |
| Širina prednje strane | 140mm |
| Širina mosta | 21mm |
| Duljina ušiju | 145mm |
VODIČ ZA NJEGU
VODIČ ZA NJEGU
Nadamo se da ćete s novim naočalama doživjeti milijune iskustava i istražiti mjesta koja ne možete ni zamisliti. Vrlo je važno brinuti se o njima kako bi vam dugo trajale.
Za čišćenje naočala preporučujemo korištenje neutralnog sapuna i vode. Za sušenje koristite mekanu, čistu krpu. Izbjegavajte sušenje leća abrazivnom krpom.
Za čišći završetak preporučujemo korištenje našeg Seta za njegu sunčanih naočala. Nanesite na svaku površinu leće i obrišite mekom krpom dok ne bude potpuno čista.
-
DOSTAVA
-
PROMJENE I POVRATI
-
METODE PLAČANJA

