Monaco Black / Black
Monaco Black / Black
AKCIJE
AKCIJE
OPIS
OPIS
SKU: DFSU926001-BLAC
Naočale s prozirnim mačkastim okvirom. Vječni dizajn za vaše najistaknutije izgled.
Naš model Monaco u crnoj boji sadrži najistaknutije D.Franklin detalje, logo ugraviran na sljepoočnicama i grb na lećama. Širina leće je 55 mm, a prednja strana je 152 mm. Bočne sljepoočnice su duge 150 mm, savršene za sve oblike lica.
Okvir dizajniran s TR90, leće s crnim dimljenim završetkom i UV400 CAT.3 ultraljubičastom zaštitom.
ZNAČAJKE
ZNAČAJKE
| Kategorija | 3 |
| UV Zaštita | 400 |
| Prednja strana | TR90 |
| Most | TR90 |
| Uho | Acetat |
| Leća | PC |
| Visina leće | 38mm |
| Širina leće | 55mm |
| Širina prednje strane | 152mm |
| Širina mosta | 20mm |
| Dužina uha | 150mm |
VODIČ ZA NJEGU
VODIČ ZA NJEGU
Nadamo se da ćete s novim naočalama doživjeti milijune iskustava i istražiti mjesta koja ne možete ni zamisliti. Vrlo je važno brinuti se o njima kako bi vam dugo trajale.
Za čišćenje naočala preporučujemo korištenje neutralnog sapuna i vode. Za sušenje koristite mekanu, čistu krpu. Izbjegavajte sušenje leća abrazivnom krpom.
Za čišći završetak preporučujemo korištenje našeg Seta za njegu sunčanih naočala. Nanesite na svaku površinu leće i obrišite mekom krpom dok ne bude potpuno čista.
-
DOSTAVA
-
PROMJENE I POVRATI
-
METODE PLAČANJA

