Square Legacy Gold / Black
Square Legacy Gold / Black
AKCIJE
AKCIJE
OPIS
OPIS
SKU: DFSU906005-GOLD
Prozirne sunčane naočale s geometrijskim dizajnom. Nasljeđe najikoničnijih komada iz 70-ih spaja se s odabranim suvremenim detaljima.
Dizajn Square Legacy ima metalik završnu obradu i pravokutnu estetiku. Njegov okvir u zlatnom tonu dizajniran je s antirefleksnim lećama s dimljenim efektom. Prednji dio iznosi 142 mm, a širina leće 56 mm. Ručkice su duge 140 mm i imaju naše prepoznatljive detalje. Retro, ali ujedno i minimalistički komad koji uokviruje svaki look.
Osim toga, ima Rim Lock sustav koji omogućuje zamjenu leća dioptrijskima. UV 400 zaštita, kategorija 3.
ZNAČAJKE
ZNAČAJKE
| Kategorija | 3 |
| UV Zaštita | 400 |
| Prednja strana | Metal |
| Most | Metal |
| Štempovi | Metal |
| Leće | PC |
| Visina leće | 33mm |
| Širina leće | 56mm |
| Širina prednje strane | 142mm |
| Širina mosta | 19mm |
| Dužina štempova | 140mm |
VODIČ ZA NJEGU
VODIČ ZA NJEGU
Nadamo se da ćete s novim naočalama doživjeti milijune iskustava i istražiti mjesta koja ne možete ni zamisliti. Vrlo je važno brinuti se o njima kako bi vam dugo trajale.
Za čišćenje naočala preporučujemo korištenje neutralnog sapuna i vode. Za sušenje koristite mekanu, čistu krpu. Izbjegavajte sušenje leća abrazivnom krpom.
Za čišći završetak preporučujemo korištenje našeg Seta za njegu sunčanih naočala. Nanesite na svaku površinu leće i obrišite mekom krpom dok ne bude potpuno čista.
-
DOSTAVA
-
PROMJENE I POVRATI
-
METODE PLAČANJA

